Пластичний хірург в Рівному: пластика носа, збільшення грудей, фейсліфтинг, абдомінопластика, ліпосакція, круропластика, лікування гінекомастії, — ціна за послугу

збільшення грудейЯк висловлюються у народі “Скрипуче колесо довго їздить”. Тобто маємо наглядати за собою та своїми близькими. Якщо цінуєте здоров’я, то заходьте в центр медицини “Медичний центр лікаря Тарасюка”. Ключовими сферами діяльності являються:

- Хірургічне втручання;

- Лазерні, класичні, апаратні косметологічні процедури та дерматологія;

- Ін’єкції краси: біоревіталізація, редермалізація, плазмоліфтинг та плазмофілінг, контурна пластика, мезонитки, корекція гіпергідрозу, інше.

Говорячи детальніше пропластичну, лазерну, дитячу та ендоскопічну хірургію, вона включає в себе:

- Пластична хірургія це: корекція форми носа, збільшення грудей, фейсліфтинг, отопластика по оптимальним цінам, пластика вух, лазерна корекція повік, зменшення живота, ліпосакція, зміна форми голеней, вирішення проблем із гінекомастією, ліпофілінг, пластика в інтимних зонах;

- Хірургія з використанням лазера це: лазерне лікування хронічного тонзиліту, лікування храпу, лазерне лікування хронічних ринітів;

- Тотальна ендоскопічна хірургія це: лапароскопія, баріатрична хірургія з приводу ожиріння;

- Дитяча хірургія це: корегування фімозу, ендоскопічне лікування пупкових та пахових кил, лікування варікоцелє, лазерна корекція врослих нігтів, ендоскопічна апендектомія.

Також у клініці діагностують і лікують в сфері оториноларингології: лікування тонзиліту, видалення кіст гайморових пазух, видалення поліпів носа, викривлення перегородка носа, видалення аденоїдів, лікування риніту.

Серед медцентрів клініка знаходиться на лідируючих позиціях. Це через особливості, тобіж першості, якими лікарі клініки обзавелись:

- Наявність високоякісних професійних технологічних апаратів. Технологічність дозволяє вирішувати роботу різної складності. Задачі, направлені на покращення естетичних та реконструктивних властивостей, виконуються найбільш делікатним чином;

- Встановлені сучасні лазери, а також техніка для ендоскопії, яка має найвищу точність і функціональність;

- У ”Медичному центрі лікаря Тарасюка” хірургічні методи комбінуються з прогресивною косметологією, що дає можливість максимально зменшити травматичний вплив, формувати комфортні умови під час операції.

У медичному центрі ТОВ “Медичний центр лікаря Тарасюка” використовується спеціальний підхід на всіх фазах роботи, слухаємо побажання клієнтів та знаємо, що таке моральні стандарти. Це відноситься до будь-якого етапу під час працювання з ”Медичним центром лікаря Тарасюка”, розпочинаючи від звернення в медичний центр ТОВ “Медичний центр лікаря Тарасюка”.

Тому якщо комусь треба одна з вищенаведених послуг медцентру або будь-яка інша, наприклад, <a href=”https://www.estet-klinika.com/khirurhiia/plastychna-khirurhiia/blefaroplastika”>блефаропластика</a>, то в лікарні будуть раді вам надати вам медичну допомогу. Надають послуги найкращі гуру в в своєму направленні.

Зв’язок з ”Медичним центром Тарасюка” встановлюється наступним чином можна:

Прийшовши у клініку за місцезнаходженням: Рівненська область, Рівненський район, с.Бармаки, пров. Хутірський, 5;

Подзвонивши за номерами — +38 (097) 91-90-303, +38 (098) 610-84-61, або написавши по ним у Вайбер чи Вотсап;

Написавши на e-mail — Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript або Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ;

Використовуючи соцмережі — facebook.com/estetklinikarv, instagram.com/estet_klinika_rv.
Читайте:


Коневодство:

News image News image
News image News image
News image News image
News image News image

Овцеводство:

News image News image
News image News image
News image News image
News image News image

Свиноводство:

News image News image
News image News image
News image News image
News image News image

АвторизацияЗабыли пароль? Забыли логин? Регистрация