Купити патрони для травматичної зброї: поради експертів PATRON в техніці безпеки

Патрони для травматичної зброїВсі з досвідчених мисливців розуміють, що існуюча сьогодні вогнепальна зброя представляє собою засіб, здатний вражати цілі на доволі віддалених відстанях, а в разі неправильного поводження або елементарної халатності в діях, він може виявитися причиною непоправних наслідків. У разі наявності бажання, практично будь-хто має змогу сьогодні купити патрони для травматичної зброї для власних потреб. Для безпечного поводження зі зброєю слід розуміти базові правила поводження нею, про що ми і поговоримо в дані статті.

Зброю слід варто обов’язково перевірити взявши до рук

Якщо ви берете до рук переломну зброю слід відкрити її та переповнитися у відсутності патрону в патроннику. Багатозарядний аналог слід перевірити якомога ретельніше. З причини певної несправності, в патроннику може перебувати патрон, що може призвести до неочікуваних наслідків. На жаль, деякі власники зброї недостатньо уважно слідкують за технічним станом власної рушниці, в результаті чого можуть постраждати інші.

З вогнепальною зброєю потрібно дотримуватися декількох простих правил

  1. Стрільба з будь-якої зброї вимагає якомога вищої концентрації уваги..
  2. Якщо вам потрібно транспортувати  зброю, до прикладу, в тир або на стрільбище, помістіть її у спеціальний чохол, тримаючи патрони окремо.
  3. Не натискайте на спусковий гачок, якщо зброя стоїть на запобіжнику – це в силах призвести до пошкодження механізму зброї.
  4. Ніколи не виконуйте постріли «на звук» або «на рух, помічений боковим зором».
  5. Зламану зброю слід віднести до майстра-зброяра на ремонт. Доки несправність не буде вирішена, використовувати її не можна.
  6. У разі надміру сильного засмічення ствола траєкторія куль може відхилятися, а сама зброя може навіть зламатися.
  7. Виходячи з практики, навіть на спортивних заходах спортсмени повинні обов’язково бути з розрядженою зброєю і заряджати її вже аж перед стрільбою. Ці правила були написані виходячи з гігантського людського досвіду, що був напрацьований роками.
  8. Існує поняття колективного полювання, в процесі якого слід якомога більше слідкувати за поводженням з вогнепальною зброєю. Доки стрілець не займе свою позицію, його зброя повинна бути розряджена і за цим варто ретельно слідкувати.

В сьогоднішніх реаліях уміння правильно поводитися зі зброєю стане особливо цінним надбанням.

Джерело: https://patron.kyiv.ua/product/travmatichnij-patron-taho-samozahist-kal-12-70-elastichna-kulya-175-mm/
Читайте:


Коневодство:

News image News image
News image News image
News image News image
News image News image

Овцеводство:

News image News image
News image News image
News image News image
News image News image

Свиноводство:

News image News image
News image News image
News image News image
News image News image

АвторизацияЗабыли пароль? Забыли логин? Регистрация